Chcete zdravě zhubnout, rozpohybovat svůj metabolizmus a zlepšit své zdraví?

Moje služby

S čím vám mohu pomoci, co u mě najdete, co pro vás mohu udělat?

MOJE SLUŽBY PRO VÁS

Jmenuji se Bára Wolfová Balcarová, a mojí profesí a zároveň i velkou vášní je zdravé jídlo, které ctí a respektuje jedinečnost našeho těla. Od roku 2011 se specializuji jako odborný výživový poradce v unikátním výživovém projektu Metabolic Balance®, který probíhá za spolupráce týmu zahraničních lékařů a odborníků na výživu z institutu Metabolic Balance® v německém Isenu

Program Metabolic Balance - vstupní konzultace zdarma

Novinka! Vstupní konzultace on-line ZDARMA

V současné situaci jsem otevřela možnost využít zdarma vstupní konzultaci on-line, kde společně vaše dotazy probereme. Můžeme se domluvit na konkrétním termínu, a konzultaci uskutečníme přes telefon, WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype či Viber. Takže se nejen uslyšíme, ale i uvidíme, stejně jako kdybyste mě navštívili v poradně. Probereme vaši situaci, vaše možnosti a případně se domluvíme na dalším postupu, který pro vás bude optimální. Termíny on-line konzultací jsou většinou večerní, kdy mám pro ně časový prostor.

Chci se objednat
9 tipů jak upravit svoji váhu - eBook zdarma

E-BOOK ZDARMA

Stáhněte si eBook zdarma a vyzkoušejte si Metabolic Balance® nanečisto. Uvidíte, jaké je to jíst pro podporu zdravých hormonálních reakcí těla, zdravý metabolizmus a extra energii. 9 tipů, rad a doporučení jak zhubnout a stravovat se metabolicky vstřícně podle principů Metabolic Balance®.
Cena: zdarma

Více informací →
Informační přednáška o Metabolic Balance

PŘEDNÁŠKA O PROGRAMU

Vše co vám mohu říct o programu Metabolic Balance®. Zvažujete účast v programu? Poslechněte si toto informační video, kde najdete všechny důležité informace k programu Metabolic Balance®. Proč a jak program funguje, pravidla a průběh programu a jak postupovat, pokud se pro svůj jídelní plán rozhodnete.
Cena: zdarma

Více informací →
Konzultace on-line - zdravé hubnutí

KONZULTACE ON-LINE

Potřebujete rychle individuální konzultaci? Nechcete čekat na termín v poradně? Nejrychlejší možností, jak posunout vše dál, je konzultace on-line (telefon, Skype, FaceTime). Probereme nejvhodnější možnosti, naplánujeme další postup, který pro vás bude optimální.
Cena: od 490 Kč

Více informací →
Program Metabolic Balance® - osobní jídelní plán, osobní dohled poradce

METABOLIC BALANCE®

Komplexní stravovací program připravený na základě vašich laboratorních hodnot a zdravotní anamnézy, s osobním dohledem poradce. Individuální jídelníček, pravidelné konzultace, osobní i on-line podpora po dobu 6 měsíců, přístupy do informacemi "nabušené" podpůrné edukační členské sekce.
Cena: 11.500 Kč

Více informací →
Podpora on-line pro klienty v Metabolic Balance

ON-LINE PODPORA

Tříměsíční on-line podpora formou uzavřené členské sekce s detailně zpracovanými tématy a jednotlivými fázemi programu Metabolic Balance®. Edukační videa, články, bonusy. Vhodná pro klienty v Metabolic Balance®, kteří chtějí znovu začít a program si zopakovat a nemají již podporu svého poradce.
Cena: 1.890 Kč

Více informací →