Členská sekce a podpora ON-LINE

Vhodné pro klienty, kteří chtějí znovu začít a program si zopakovat

0 mých úspěšných klientů
již využilo tuto on-line podporu a informacemi nabitou členskou sekci
0 klientů od jiných poradců
také využilo moji on-line podporu a informacemi nabitou členskou sekci

Můžete to být i vy... Pokud chcete vědět mnohem více, než je uvedeno ve vašem jídelním plánu, pokud již nemáte podporu svého poradce, pokud si chcete program Metabolic Balance® zopakovat - je pro vás tato služba ideální pomocí...

Chcete si znovu zopakovat celý program Metabolic Balance®?
Chcete svůj Metabolic Balance® restart?

 • Máte svůj jídelní plán Metabolic Balance®, už jste jím v minulosti prošli, a chtěli byste si celý průběh znovu zopakovat?
 • Máte již vyčerpané konzultace se svým poradcem a chtěli byste při opakovaném průběhu znovu mít intenzivní podporu?
 • Žijete v zahraničí, dodržujete program Metabolic Balance® a chcete mít také českou podporu?
 • Procházíte aktuálně programem Metabolic Balance® a chtěli byste znát více informací a cítit intenzivnější podporu?
 • Procházíte programem a nejste spokojeni s dosavadní podporou svého poradce?

V poslední době mi často chodí e-maily s dotazy od lidí, kteří nejsou mými klienty, svůj plán Metabolic Balance® již mají, programem někdy v minulosti prošli, nebo aktuálně procházejí. Někteří programem prošli úspěšně, jiní program nedokončili a někteří nejsou třeba úplně spokojeni s poradenstvím…

Mnozí mi také píšete, že byste chtěli začít znovu a program si celý zopakovat, ale již máte např. vyčerpané všechny konzultace s svým poradcem nebo s dosavadní podporou svého poradce nejste spokojeni a nebo jen chcete cítit, že na to nejste prostě sami…

Tato on-line podpora je tedy vhodným doplněním pro ty z vás, kteří již máte svůj jídelní plán Metabolic Balance®, chcete cítit intenzivní podporu, znát více informací nebo znovu začít...

Pokud jste prošli někdy v minulosti programem Metabolic Balance®, dostanete se nejspíš do situace, kdy cítíte, že už to zase "není ono" a že byste si rádi program zopakovali. Je to celkem častý jev a já sama si "restartu" užívám s radostí a cíleně tak 2x do roka nebo častěji, je-li to třeba.

Program je tedy ideální si zopakovat určitě 1 - 2x do roka, ideálně na jaře (ale není to podmínkou). 

Mnozí mi píšete a telefonujete (i když nepatříte mezi mé klienty) a ptáte se mě na podrobnosti ohledně průběhu jednotlivých fází… Jak začít znovu, na co si dát pozor, čeho se vyvarovat a jak dosažené výsledky udržet. 

Pro mnoho lidí je průběh a principy programu Metabolic Balance® i po jedné či více zkušenostech stále „španělská vesnice“ vzbuzující obavy, že hubnutí s Metabolic Balance® je jen pro vyvolené! Na první pohled to může vypadat i složitě, mnozí možná máte strach začít sami znovu, nevěříte si… Často se třeba potýkáte se strachem a s obavami, že budete dělat chyby, že tomu úplně nerozumíte, že vás už nemá kdo vést, že vám nemá kdo pomoci, když si nebudete třeba vědět rady apod.

Nejlepší řešení je, obrátit se na svého původního poradce a požádat ho o další konzultace a tzv. znovu-provedení programem. Pokud se vám to však z jakýchkoli důvodů nechce tímto způsobem absolvovat, je zde tato možnost, kterou jsem vytvořila právě pro podobné situace.

Je zde pro vás 3 měsíční on-line podpora formou uzavřené členské sekce s detailně zpracovanými tématy a jednotlivými fázemi.

Dobrá zpráva je, že to i VY můžete nyní zvládnout a třeba i mnohem lépe než poprvé!

Pokud tedy patříte mezi ty klienty, kteří již svůj plán Metabolic Balance® mají vystavený a nebo jste jím dokonce již v minulosti prošli a chcete si to nyní celé zopakovat, připravila jsem pro vás, na základě vašich žádostí a e-mailů, právě tuto on-line podporu v podobě členské sekce, díky které můžete projít celým programem Metabolic Balance® znovu, opakovaně, s mojí intenzivní on-line 3 měsíční podporou. Provedu vás programem – krok za krokem – od 1. přípravné fáze až po 4. udržovací fázi. Tato členská sekce je  „nabušená“ doplňujícími informacemi v podobě článků, průvodních videí, bonusů a dalších zajímavostí.

A není to jen tak ledajaká on-line podpora! 

Pro koho je vhodná?

 • Pro klienty, kteří již mají svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® a chtějí ho využít na maximum
 • Pro klienty, kteří aktuálně program Metabolic Balance® dodržují, ale nestačí jim běžná podpora jejich poradce, chtějí intenzivnější poradenství, chtějí prostě vědět více
 • Pro klienty, kteří programem Metabolic Balance® již úspěšně prošli, jsou nyní v udržovací fázi a cítí rádi by si znovu celý proces zopakovali a nechtějí na to být úplně sami
 • Pro klienty, kteří program z nějakých důvodů nedokončili, přerušili ho a chtějí nyní začít nanovo, ale mnohem lépe
 • Pro klienty, kteří žijí např. v zahraničí a také by rádi využili intenzivní podporu
 • Pro klienty, kteří dodržují program Metabolic Balance® on-line, tedy „na dálku“ a chtějí mít stejnou podporu, jako klienti, kteří docházejí na osobní konzultace

0 mých úspěšných klientů
již využilo tuto on-line podporu a informacemi nabitou členskou sekci
0 klientů od jiných poradců
také využilo moji on-line podporu a informacemi nabitou členskou sekci

Můžete to být i vy... Pokud chcete vědět mnohem více, než je uvedeno ve vašem jídelním plánu, pokud již nemáte podporu svého poradce, pokud si chcete program Metabolic Balance® zopakovat - je pro vás tato služba ideální pomocí...

Jak a proč členská sekce vznikla a
proč vám ji nabízím?

Na tomto systému podpory jsme pracovala téměř půl roku, dnes a denně, o dovolených, po nocích – prostě pořád… Vytvořila jsem vlastně takovou doplňující vzdělávací podporu „na dálku“, která vám pomůže zvládnout postupně všechny kroky, a projít s jistotou a grácií všemi 4 fázemi programu Metabolic Balance®. Navíc se dozvíte mnoho dalších informací, které jsem do této členské sekce vložila. Dozvíte se, co vám nejspíš nikdo neřekl, naučíte se pravidla nejen „slepě“ dodržovat, ale v první řadě jim do hloubky porozumět abyste věděli, proč jsou některá doporučení nastavena tak, jak jsou a proč je tedy nutné a skvělé je takto dodržovat…

V takový okamžik se totiž stáváte nikoli „slepým dodržovačem“ nějakých předepsaných pravidel, ale vědomým člověkem, kterému je zcela jasné proč je dobré jíst právě tímto způsobem.  Představte si jaké to je, rozumět všem doporučením a vědět, proč je dobré se je snažit dodržovat, i když se vám třeba zrovna nechce, i když vám nejsou po chuti…

Já sama jsem ušla od svého začátku s programem Metabolic Balance® již velký kus cesty za svojí poradenskou činností a stálo mě to hodně testování, hledání, tvoření, energie, dalších odborných školení a studia nejrůznějších odborných publikací a článků A díky svému velkému nadšení a neutuchající vášni se mi podařilo vytvořit tento systém podpory, který vám nyní může být oporou a pomoci vám vše zvládnout snadno i bez osobního koučingu poradce. Věřím, že díky této on-line podpoře máte nyní cestu prošlapanou a já se vás po ní budu snažit provést doslova za ruku, krůček za krůčkem.

Vím, že bez průvodce, který by vám vysvětlil základní pravidla, nemusí být taková cesta k vysněné postavě či lepšímu zdraví a dobré kondici snadná. Vím, že naučit se porozumět alespoň trochu svému tělu může být hodně náročné, a pokud se do toho pustíte sami, je to trochu jako kdybyste šli přes „lavinová pole“ bez zkušeného průvodce. Nemuselo by to skončit úspěchem. No a s Metabolic Balance® je to trochu podobné.

Pokud se vám však dostane dobré podporu, a nemusí být nutně při osobním kontaktu, může být pro vás tato cesta mnohem, mnohem snadnější.

Než kliknete na tlačítko objednat, podívejte se, o čem tato on-line podpora přesně je

Tato on-line podpora je vhodná pro každého, kdo již má svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® a chce si vše znovu zopakovat. Pokud nemáte svůj plán Metabolic Balance®e, není tato služba pro vás zatím  vhodná.

Věřím, že vám tyto podpůrné lekce pomohou projít celým programem bez zbytečných nejasností, chyb či „uklouznutí“ a vy se tak budete moci velmi brzy radovat z nových dosažených výsledků. Doufám, že vám tato členská sekce bude v průběhu programu přinášet vždy nové, aktuální informace, spoustu inspirace, ale hlavně jistotu, že v tom nejste sami.

Tato on-line podpora je tedy vhodná...

 • Tato on-line podpora je vhodná pro každého, kdo již má svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® a chce si vše znovu zopakovat.
 • Tato on-line podpora je vhodným doplněním pro každého, kdo aktuálně programem Metabolic Balance® prochází a cítí, že by chtěl vědět a pochopit více.
 • Tato on-line podpora, kterou jsem tvořila intenzivně celých 6 měsíců, je postavena na přístupu klientů mých i jiných do uzavřené členské sekce, jejíž součástí je 18 zastavení – 18 edukačně-podpůrných modulů, nebo spíše lekcí, které společně za ruku projdeme.
 • Součástí každého výukového modulu je vždy textová část s detailními informacemi, video s teoretickým základem, 34 související bonusů pro celou dobu v programu a různé úkoly.
 • Tyto výukové moduly/ lekce, jsou zaměřené vždy na nějaké vybrané důležité téma, a budu vám je postupně zpřístupňovat tak, abych vás nepřehltila, ale abyste měli k ruce vždy aktuální informace k té fázi, kterou zrovna budete procházet.
 • Velkou výhodou je, že tyto vzdělávací lekce a videa budete mít k dizpozici nejen po celou dobu vaší aktivní účasti v programu, ale i po jeho skončení, tedy na vždy. Budete se tak k nim moci vrátit kdykoli, když to budete potřebovat, nebo když si budete chtít program znovu zopakovat.
 • Přístup do této členské sekce je za jednorázovou cenu, navždy, včetně aktualizací.
 • Do těchto 18 výukových modulů jsem zapracovala postupně všechna témata, která já sama procházím společně se svými klienty při osobních konzultacích ve své poradně. A nyní tyto konzultace zpřístupním v této členské sekci i vám.

Věřím, že vám tyto podpůrné moduly pomohou projít celým programem bez zbytečných nejasností, chyb či „uklouznutí“ a vy se tak budete moci velmi brzy radovat z nových dosažených výsledků.

A doufám, že vám tato členská sekce bude v průběhu programu přinášet vždy nové, aktuální informace, spoustu inspirace, ale hlavně jistotu, že v tom nejste sami.

Jaká je cena?

0Kč (vč. DPH)
Jednorázová cena za doživotní přístup a aktualizace

Za cenu 1 890 Kč získáte...

 • doživotní přístup do členské sekce + aktualizace zdarma
 • informace, které máte kdykoli a odkudkoli po ruce
 • 18 edukačně-podpůrných modulů nabitých informacemi
 • průvodce formou textů, videí a bonusů
 • možnost se ke všem informacím kdykoli v budoucnu vrátit
 • a navíc - během prvních 3 měsíců můžete využívat "poradnu on-line", kdy mi můžete napsat nebo pro krátký dotaz do 10 minut i zavolat
 • 1x plnohodnotnou 30 minutovou konzultaci on-line (v případě zájmu o další 30 minutovou konzultaci on-line si ji můžete přiobjednat za cenu 490 Kč, podle potřeby) - Většinou ale stačí obsah členské sekce a případná komunikace mailem či sms).

Jak on-line podpora probíhá

Čeká vás 18 vzdělávacích a podpůrných témat (po dobu 3 měsíců),
z nichž každé bude obsahovat ...

 • Úvodní video s teoretickým základem.
 • Textovou část s detailními informacemi. 
 • Jednotlivé  lekce budete dostávat postupně a krok za krokem se tak přibližovat ke svému  cíli, své vysněné postavě, lepšímu zdraví a energii a nebo znovunastartování metabolizmu…. (Prvních 7 lekcí bude uvolňováno postupně, každý den 1 lekce. Další lekce budou uvolňovány nepravidelně, cca 1 - 2x v týdnu.)
 • Doplňující bonusové materiály
 • V každé lekci bude vždy inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě.
 • Získáte také přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde budete moci své kroky na cestě, úspěchy i otázky k programu Metabolic Balance® sdílet se stejně naladěnými lidmi.

A jak to vypadá uvnitř on-line podpůrné členské sekce pro program Metabolic Balance®?

 • Jedná se o on-line vzdělávací program, což znamená, že dostanete svůj přístup do členské sekce, ve které vám budu postupně uvolňovat jednotlivé kroky, témata, lekce a případně i nějaké úkoly.
 • Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí, v případě že raději posloucháte, nebo ve formě textů, které jsou přehledné, čtivé a můžete si je i vytisknout, podtrhávat si v nich a uchovávat si je pro své potřeby.
 • V následujících 3 měsících vás tedy  čeká 18 vzdělávacích a podpůrných témat, z nichž každé bude obsahovat úvodní video s teoretickým základem, textovou část s detailními informacemi, další bonusové materiály ke stažení, a také úkoly. ANO, na konci každé lekce najdete vždy nejen zajímavé bonusové materiály, pomocníky a soubory ke stažení, ale také úkoly, které si můžete odškrtávat, abyste viděli, co již máte zvládnuté a na co jste si zatím nenašli čas a tudíž byste se k tomu měli vrátit. Každá lekce tedy bude obsahovat vždy inspirující a motivační video, které vám ucelí myšlenky a pomůže na vaší cestě k vytyčenému cíli. 
 • Velkou výhodou této on-line podpory oproti klasickým osobním setkáním je, že vám nic neunikne a když něco zapomenete, tak se k tomu můžete kdykoli vrátit!
 • Za jednu osobní 60 minutovou konzultaci v mé poradně běžně zaplatíte kolem 800 Kč. Z praxe vím, že při osobním setkání se stihne probrat menší část toho, co budeme probírat v této on-line podpoře a navíc – po pár dnech se vám 90% informací prostě vykouří z hlavy. Pokud si je nezapíšete, nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami. Za tuto 3 měsíční on-line podporu zaplatíte pouze 1.890 Kč a získáte tak doživotní přístup k videím a informacím, které jinde opravdu nenajdete. 
 • To je jedna z největších výhod on-line podpory. Můžete se tady k jednotlivým krokům, tématům, lekcím, videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu. Ve skupině na Facebooku se můžete na cokoli zeptat mě, mých kolegů poradců nebo zkušenějších klientů, a díky tomu opravdu vše pochopit a udělat správně. Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě a postupně.
 • K některým „zastavením“ (tématům či lekcím) zároveň dostanete ve formě PDF různé pracovní listy, ve kterých si můžete dané úkoly vypracovávat a díky kterým opravdu jednotlivé věci uvedete do reality a nebudete o nich jen teoreticky přemýšlet.

Takhle to vypadá uvnitř
členské sekce ....


Níže najdete rozpis jednotlivých témat

Pokud vám to zatím nic neříká, nezoufejte, všechna „proč“ si vysvětlíme uvnitř on-line podpory a vše snadno  pochopíte...

 • 1
  Téma 1
  Než začnete s programem Metabolic Balance®
 • 2
  Téma 2
  Co ořekávat v počátku programu Metabolic Balance®
 • 3
  Téma 3
  Doplňující informace k plánu, které tam nenajdete
 • 4
  Téma 4
  Začínáme! První přípravná fáze Metabolic Balance® a co s ní?
 • 5
  Téma 5
  Druhá přísná úpravná fáze a vysvětlení všech pravidel
 • 6
  Téma 6
  Tři pomocníci pro dodržování programu Metabolic Balance®
 • 7
  Téma 7
  Důležitost podpory, využijte ji
 • 8
  Téma 8
  Jak správně zařadit zdravé tuky a oleje
 • 9
  Téma 9
  Rekapitulace a selfie kontrola po prvních 14 dnech
 • 10
  Téma 10
  Zařazení pohybu vám v mnohém pomůže
 • 11
  Téma 11
  Proč vám pitný režim může zachránit život?
 • 12
  Téma 12
  Víte proč byste měli jíst 3x denně ?
 • 13
  Téma 13
  Co vás čeká po prvních 30 dnech v programu?
 • 14
  Téma 14
  Kdy je vhodné zařadit 3. fázi programu Metabolic Balance®?
 • 15
  Téma 15
  Co když se nestíhám najíst a čelím příliš dlouhé pauze mezi jídly?
 • 16
  Téma 16
  Psychologická podpora při hubnutí aneb když to nezvládáte
 • 17
  Téma 17
  Co přináší 4. udržovací fáze a kdy ji zařadit?
 • 18
  Téma 18
  Jídlo „mimo plán“ aneb umění „hřešení“ , další tipy do budoucna a rozloučení

Pokud máte tedy zájem na účasti v této podpůrné členské sekci, stačí jen kliknout na tlačítko OBJEDNAT. Vaše sny se nemohou splnit, když je budete odkládat na „až někdy“. Pokud chcete zhubnout nebo zlepšit své zdraví či energii, začněte pro to dělat něco HNED TEĎ.

Pokud vám tato služba dává smysl, tak nejspíš není již proč váhat. Odstartujte svoji cestu za optimální váhou, lepším zdravím, plnou energií a dobrou kondicí. Provedu vás krok za krokem. Povedu vás za ruku.

Dejte sami sobě závazek, že to nyní skutečně dotáhnete až k tomu svému cíli a začnete žít život v těle, které se vám bude líbit, jehož potřeby budete znát, cítit, ctít a s láskou respektovat.

A JAK SE KLIENTŮM ČLENSKÁ SEKCE METABOLIC BALANCE® LÍBÍ?

Zpočátku jsem očekávala jen to, že zhubnu a budu „štíhlá holka“. Po spoustě diet a zdravém stravování jsem pokaždé něco zhubla, ale dlouhodobě jsem u žádného stravování nevydržela. MB jsem již zkusila v létě, kdy jsem si objednala 28 denní program „Krásní do plavek za 28 dní“ a „Metabolickou kuchařku“. Začala jsem si osvojovat základní pravidla programu Metabolic balance® a celkem mi to vyhovovalo i přes to, že jsem byla zvyklá předtím jíst 5x denně. Ale nebyla bych to já, abych se nakonec nerozhodla pro laboratorní testy a Metabolic balance® ON-LINE. Vždyť už jsem toho zkusila tolik, tak přece něco zabrat musí. Nezhubla jsem přes noc. Ale postupem času jsem se dostala do stádia, že nedržím dietu, ale tento způsob stravování se stává mým životním stylem, který mi začal naprosto vyhovovat. Jedla jsem sice celkem zdravě i před Metabolic balance®. V mém jídelníčku byla spousta zeleniny, bílkovin a zdravých příloh minimum. Jen jsem špatně kombinovala potraviny a v jídle jsem neměla pouze jednu bílkovinu, ale více a ještě k tomu jen jednou za den. Potraviny v mém jídelním plánu mi vyhovují. Po každém jídle se cítím lehce, netlačí mě jídlo v žaludku, nepálí mě žáha a pravidelně se vyprazdňuji. Samozřejmě nejsem stoprocentní a občas zakousnu i něco, co v mém metabolickém plánu opravdu není. Ale jsem moc spokojená. Vyhovuje mi kontakt s mojí poradkyní Bárou a snažím se „zuby nehty“ držet jejích rad. Bára je mým velkým vzorem. A díky členské sekci mám pocit, že už jsme vlastně takové staré známé, protože si jí dost často pouštím na videu a opakuji si tím pořád dokola spoustu dalších informací, které se váží k programu Metabolic balance® a jinde nejsou uvedeny. Za přínosy považuji nové recepty na moc dobrá a zároveň zdravá a vyvážená jídla. Ráda si čtu úspěchy, kterých dosáhly jiné „metaboličky“ a dokonce i „metabolici“. Doufám, že budu také tak úspěšná. A především mi Metabolic balance® pomáhá nejen při změně mého těla, ale i mého nitra. Psychicky se totiž cítím fajn a moje tělo se mění k lepšímu. Nezhubla jsem zatím žádné hromady tuku (za dva měsíce 4 kg), ale moje tělo se pomalu mění. V obličeji jsem pohublá a nedělá to jen krátký účes☺. Zmenšila jsem se v ramenou, no pravda….i prsa mám menší. V pase a v bocích jsem užší o 7 centimetrů. Jsem spokojená a nevzdávám to. Abych náhodou na něco nezapomněla, tak se tak se vracím do členské sekce poslechnout si rady naší Báry. Za sebe musím říci, že bych program Metabolic balance® doporučila každému, kdo chce měnit své tělo a svoji stravu. Okolí si již všimlo mé změny, tak jsem některé známé odkázala, aby si o programu Metabolic balance® přečetli… Milá Báro, moc děkuji za vše, co jste pro nás sepsala, za Vaše rady, recepty a hlavně podporu. Alena Hampejsová

Mgr. Bc. Alena HampejsováZástupce ředitele SZŠ a SMŠ Teplice

Dobrý den paní Báro, děkuji Vám moc za on-line členskou sekci pro kurz Metabolic Balance. Dala jste si s ní moc práce a bude nám pomáhat, když si nebudeme vědět rady. Já jsem úspěšně prošla 3 fázemi již v prosinci 2016 u jiné poradkyně, ale Váš kurz, tedy Vaši on-line členskou sekci, jsem si znovu objednala, protože mám k Vám větší důvěru než v moji původní poradkyni. Více vše vysvětlujete do hloubky, kdybych o Vás věděla na začátku - jak jsem se rozhodovala ke komu jít- neváhala bych, ale protože jsem z Olomouce, padla volba na Olomouc. Taky jsem nevěděla jak mi to půjde a šlo vše lehce, taky jsem plán striktně dodržovala, takže za 7 týdnů jsem měla váhu jakou sem si představovala /163 cm výška - váha 59 kg - z 68 kg/. Moje poradkyně byla ze mě nadšená /podle její řeči/ a defacto se po 3 setkáních se mnou rozloučila s tím, že teď již mohu pomalu přecházet na běžný "život" při dodržování základních pravidel MB. Protože jsem si kolem MB hodně nastudovala, tak se mnou neměla žádnou práci. Proto jsem si zaplatila vaši on-line podporu v podobě členské sekce a jak jsem poznávala Vaše stránky dozvěděla jsem se daleko víc věcí. Díky tomu mnohem lépe rozumím všem principům a mohu se tak lépe rozhodovat. Ještě jednou děkuji, jste skvělá...

Dana Zapletalová, Olomouc

Dobrý den, paní Báro, 😊😊😊 Dnes je to přesně rok, co jsem se o Metabolic Balance dozvěděla od kamarádky a rozhodla se něco si o Vás nastudovat na netu. Vlastně jsem se rozhodovala 14 dní, nejdřív jsem to razantně zamítla, jako další zničující dietu… Naštěstí mi to nedalo a o 14 dní později jsem Vaše videa a články, včetně zkušeností Vašich klientek hltala večer co večer a nasávala nové informace. Postupně jsem zjišťovala, že to není další ,,blbá dieta“, ale velmi zajímavý životní styl. Podotýkám, že jsem v této době byla nejen tlustá, ale i nemocná, v přechodu včetně depresivních nálad, psychických problémů. Nakonec jsem se po doplňující e-mailové zprávě od Vás rozhodla, že seberu odvahu a jdu do toho on-line, tedy „na dálku“. Úžasné bylo, že mě nikdo nikam netlačil, nenutil mě se někde svlékat (ukazovat špeky a zvyšovat si mindráky). Já sama jsem věděla velmi dobře ,jak vypadám a co mám za problém a aby na mě koukal ještě někdo další, to bych asi nezvládla… Po celou dobu mi chodily od Vás chytré rady a vysvětlení na jakékoliv mé otázky, nad kterými jste se nikdy nepozastavovala, ani mi nepřipomínala, že kdybych vše řádně načetla, nemusím dodatečně tápat… Naopak Vaše podpora byla veliká a velmi příjemná. Vaše videa i články jsou velmi, velmi milé a pozitivní…Kdykoliv jsem zaváhala, jukla jsem na video od Vás a chuť pokračovat byla zpět 😊. Vím, že je na jásot a ovace příliš brzy (necelý rok), přesto se musím pochlubit a podělit o svou radost právě s Vámi… Vážila jsem 82kg (výška 170cm), nosila jsem velikost 44, do schodů, do malého kopce jsem se zadýchávala, byla jsem velmi unavená, trvale se mi vracel zánět achilovky, bolavá kolena, vysoký cholesterol, návaly, deprese, děsná pleť… Má současná a trvalá váha je 67 kg (někdy 66,5, jindy 67,5, ale nikdy se mi nepohla někam výš). Proměna s Metabolic balance® Paní Jaruška zhubla v programu Metabolic Balance krásných 14 kg, zmírnila symptomy menopauzy, zlepšila svůj zdravotní stav, podpořila své sebevědomí a psychiku. Moc jí to sluší… Dodržuji 4. fázi, samozřejmě hřeším (2-3 x týdně jedním jídlem), takže si vlastně připadám velmi přirozeně, bez omezení. Tělo mě vždy upozorní samo i chutě jsou v pohodě. A hlavně jsem absolutně zdravá, plná energie, s úsměvem, zdravým sebevědomím, s chutí do života. Jen ze zvědavosti jsem si nechala udělat krevní rozbor a posouzení svého zdravotního stavu. A jaké bylo moje překvapení, že jsem nejen úplně zdravá, ale i můj biologický věk je 44 let ( bylo mi 55let). 😊😊 No a dvoudílné plavky oblékám s úsměvem (spodní díl velikost 38, horní 40). Za 14 dní se mi vdává dcera, (mimo jiné i tu jsem stáhla na Metabolic Balance, i když nebyla silná, měla problémovou pleť, nyní je velmi spokojená). Co k tomu dodat… Jsem šťastná, plná vitality, celá moje rodina i přátelé jsou se mnou spokojeni. A to je hlavně Vaše zásluha Báro. Děkuji z celého srdce. Mějte se krásně. Přeji spoustu spokojených a zachráněných klientů. Vaše (zachráněná) klientka Jarka K. P.S. Na světě je krásně 😊😊😊😊😊😊😊

Jarka Kuchyňkováklientka

KONTAKT

Cítíte se z těchto informací zmatení? Nedozvěděli jste se vše, co by vás zajímalo? Ráda vám vše vysvětlím při osobním nebo on-line informačním setkání nebo vám zašlu další bližší informace na váš e-mail 😊

MOBIL: +420 605 058 432