VSTUPNÍ KONZULTACE
ON-LINE ZDARMA
Telefon, Skype, FaceTime

  • Už jste se rozhodli pro program Metabolic Balance?
  • Potřebujete nyní před začátkem individuální konzultaci?
  • Chcete se dozvědět ještě více o programu Metabolic Balance® nebo si jen něco ujasnit?
  • Máte nějaká zdravotní omezení a nejste si jisti, zda je pro vás tento způsob stravování vhodný? 

V současné situaci jsem otevřela možnost využít zdarma vstupní konzultaci on-line, kde společně vaše dotazy probereme. Můžeme se domluvit na konkrétním termínu, a konzultaci uskutečníme přes telefon, WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype či Viber. Takže se nejen uslyšíme, ale i uvidíme, stejně jako kdybyste mě navštívili v poradně. Probereme vaši situaci, vaše možnosti a případně se domluvíme na dalším postupu, který pro vás bude optimální. Termíny on-line konzultací jsou většinou večerní, kdy mám pro ně časový prostor.

Pokud jste se rozhodli, že se objednáte na on-line konzultaci, využijte prosím jednu z níže uvedených možností...

Telefonické objednání

Pokud chcete před definitivním objednáním programu Metabolic Balance® zodpovědět ještě nějaké otázky a doladit podrobnosti, můžete se objednat na telefonním čísle
+420 605 058 432.

Pokud se ihned nedovoláte, napište, prosím SMS zprávu. Během dne konzultuji s klienty a tak mívám zvuk telefonu vypnutý. Co nejdříve vám odpovím.

Objednání e-mailem

Objednat se a připojit svá přání nebo sdělit dodatečné informace můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu v sekci „kontakty“, nebo přes tlačítko níže.