OBJEDNÁVKA

ON-LINE PODPORA PRO KLIENTY V PROGRAMU METABOLIC BALANCE®

0
3 měsíční intenzivní on-line podpora formou edukačních videí, článků a bonusů

Toto je objednávka on-line podpory a členské sekce při absolvování programu Metabolic Balance®, která vám pomůže dosáhnout ideální váhy a zdravého metabolizmu. Tato ON-LINE podpora je vhodná, pokud již máte svůj plán Metabolic Balance® a chcete opakovaně začít. 

Nepřihlašujte se, pokud svůj jídelní plán Metabolic Balance® ještě nemáte. Pro vás tato on-line podpora není zatím vhodná. Pokud svůj jídelní plán chcete získat, objednejte si ho nejprve ZDE>>. Jeho automatickou součástí je právě i tato edukačně-podpůrná členská sekce.

Po vyplnění objednávky a připsání částky na účet vám budou automaticky vygenerovány přístupové údaje do členské sekce programu Metabolic Balance®, díky které budete mít moji intenzivní on-line podporu po dobu 3 měsíců.

Po přihlášení do této sekce budete mít k dispozici 18 výukových modulů, které budeme postupně v následujících 3 měsících společně procházet. Tyto výukové moduly, jsou zaměřeny vždy na vybrané aktuální téma. Budou se Vám postupně otevírat tak, abyste měli k ruce vždy aktuální informace k té fázi, kterou zrovna procházíte. Budete je mít k dispozici nejen po celou dobu vaší aktivní účasti v programu, ale i po jeho skončení – tedy navždy, včetně všech aktualizací.

Zároveň s tím by Vám měl přijít e-mail s upozorněním na 1. lekci - Začínáme s Metabolic Balance®.

Protože používám automatizovaný systém odesílání e-mailových zpráv, může se stát, že tuto zprávu najdete ve schránce spam, hromadná pošta nebo promo akce. Zkontrolujte si je tedy a v případě, že tam zprávu najdete, přetáhněte si ji složky Doručená pošta. Pak by již měla naše další komunikace probíhat bez omezení. V případě, že žádný email s přístupovými údaji či upozorněním na aktuální lekce nenajdete, napište mi....

Před odesláním objednávky se, prosím, seznamte s podmínkami poskytování této služby níže.

Odesláním této objednávky souhlasíte s podmínkami výše.

VYPLŇTE OBJEDNÁVKU NÍŽE

 • ANO
  Objednávám si přístup do on-line edukačně-podpůrné členské sekce při kurzu Metabolic Balance® ON-LINE, ve kterém se v 18 modulech naučím vše potřebné pro úpravu metabolizmu, hmotnosti a dobrého zdraví.
 • ANO
  Vím, že aktivní online podpora v této členské sekci, potrvá 3 měsíce a následně mám do této členské sekce přístupy neomezeně i po skončení kurzu a mohu se kdykoli vracet k jednotlivým krokům a tématům.
 • ANO
  Chápu, že za mě nikdo nic neudělá. Pokud chci zhubnout, upravit svůj metabolizmus nebo zlepšit své zdraví, uvedu vše, co se naučím, do praxe pomocí jednoduchých kroků, které mi Bára ukáže.
 • ANO
  Vím, že společně s přístupem do členské sekce a on-line podpory získávám také přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde mohu své výsledky, otázky a názory sdílet s ostatními účastníky programu Metabolic Balance® a podpořit tak maximálně své hubnutí a úpravu metabolizmu.
 • ANO
  Jsem seznámen s tím, že odesláním této objednávky uděluji souhlas 1) s Obchodními podmínkami poskytování ON-LINE podpory a členské sekce a 2) Podmínkami na ochranu a zpracování osobních údajů, které jsou uvedeny v textu výše.
Bára Wolfová Balcarová - poradce Metabolic balance

Jezte chytře, zhubněte a omládněte!

Pro klienty s programem Metabolic Balance jsem vytvořila on-line podporu při hubnutí v podobě uzavřené vzdělávací členské sekce s videi, články a bonusy... Díky této členské sekci projdete nyní programem Metabolic Balance® bez zbytečných chyb a nejasností. Povedu vás za ruku, krok za krokem...

Metabolic Balance® je to nejlepší co jsem pro sebe mohla udělat. Teď mám za sebou 9 měsíců v programu, zhubla jsem 22 kg (178 cm, původní váha 86 kg, nyní 64 kg, velikost 38) a cítím se velmi dobře. Téměř hned po zahájení programu jsem cítila změny k lepšímu, lépe jsem spala, přestaly šílené migrény, časem se mi zlepšila pleť, zažívání, vyprazdňování, průběh klimakteria a to nejdůježitější kolena při normálním provozu vůbec nebolí (a to mě bolela obě, od 3 let, po chřipce, téměř pořád). Jsem velmi šťastná, že jsem tento úžasný program objevila a můžu si ve zdraví, plná energie, ještě mnoho let užívat krásy života společně se svým báječným manželem, který mi od začátku fandil a moc mě podporoval.

Magdaléna Trejbalovázdravotní sestra

Za 5 měsíců chybí rovných 20 kg! Z velikosti 50 je 42! Úžasný pocit... A jaké byly mé pocity při programu metabolic balance? Nádherné, protože se z vás stává silná osobnost, velký příliv energie, žádná únava (při plném nasazení práce) – tělo dostane přesně to, co potřebuje, naprosto žádný hlad, naprosto žádné chutě mlsat! Všem držím palečky a nebojte se začít – nebolí to …

Jiřina Sládková K. Vary

Všem, kteří chtějí zhubnout, nejíst pilulky a líbit se sami sobě, bych doporučila se s programem Metabolic Balance seznámit. Tento program je založen na individuálním přístupu, obnově metabolické rovnováhy a funguje úplně na každého, kdo se chce změnit. A věřte je velmi příjemné od okolí poslouchat, že Vám to sluší. Pokud to zkrátím, tak jsem za rok zhubla 35 kilo. Držím palce všem ostatním, kteří bojují se svými kily a přeji hodně štěstí na jejich nelehké, nebo vlastně při správné volbě docela lehké cestě.

Veronika

Během krátké doby jsem výrazně zhubnul, měkké části se proměnily ve svalovinu a moje oči, jakoby zase chytily jiskru. Postupem času se navíc ukázalo, že vstoupení do programu metabolic balance mě pomohlo zbavit se chuti na nezdravá jídla, a přitom mi umožnilo dopřávat si drobných neřestí, jakými je třeba pulitr plzeňského. Máte-li tedy zájem začít novou životní etapu, neváhejte a vyzkoušejte metabolic balance na vlastní kůži! Nevěřte mě, ale uvěřte vlastní zkušenosti – to je to nejcenější!

Matěj Balcar