Můj ukázkový jídelníček na hubnutí - 30 dnů s Metabolic Balance_2
eBook - eKniha v elektronické podobě lze využít v tabletu, mobilu, počítači

MŮJ UKÁZKOVÝ JÍDELNÍČEK NA 30 DNŮ

Snadné hubnutí & zdravý metabolizmus

Stravovací program na 30 dnů - návod, příručka a kuchařka v jednom pro všechny, kteří nevědí, jak začít. Vyřeší za vás celý měsíc vaření a ještě díky tomu pár kilo zhubnete! I hubnutí může chutnat a být královskou hostinou! Bohatý, ukázkový jídelníček s obsahem vitálně nezbytných látek, který navíc báječně chutná. Inspirujte se mými oblíbenými jídly pro zdravé fungování metabolizmu, účinné hubnutí a skvělou energii. [Kniha je k dispozici v elektronické i papírové podobě].

od 480 Kč

Využij zvýhodněný balíček s 30% slevou!

Někdy se hodí mít recepty vždy po ruce, např. v tabletu nebo mobilu, jindy s nimi chceme pracovat pohodlněji při vaření (proto jsem pro tiskovou podobu praktickou kroužkovou vazbu, která umožňuje snadné listování. Pokud chcete obojí, můžete při objednávce využít tento zvýhodněný balíček. Dostanete eBook + jeho tištěnou verzi. Balíček 2 v 1 je možné objednat s 30% slevou.

Původní cena 1.100 Kč  Nyní 770 Kč

Ukázkový jídelníček na hubnutí - Metabolic Balance
Ukázkový jídelníček na 30 dnů - návod, příručka a kuchařka v jednom
0
RECEPTŮ
0
STRÁNEK
0
LIDÍ JIŽ SE MNOU VAŘÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Začínáte hubnout?
Nevíte, jak na to? Nevíte, co uvařit ze zdravých potravin?
Využijte návod i s recepty na 30 dnů!

 • Zoufale toužíte jíst zdravě, zhubnout a zlepšit svoji celkovou kondici?
 • Máte ale problém s tím, že nevíte, které potraviny jsou vlastně ty zdravé?
 • A už vůbec netušíte, jak je mezi sebou správně kombinovat, aby to fungovalo?
 • A nebo tohle všechno už víte, protože máte svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance®, svůj seznam potravin, ale zápasíte s tím, co z těch daných potravin uvařit, aby to byla opravdu dobrota?
 • Právě začínáte, dostali jste nově svůj jídelní plán Metabolic Balance®, svůj seznam potravin a jejich kombinace, víte, co byste měli jíst, ale napadá vás jenom pár osvědčených receptů?
 • Trávíte v kuchyni dlouhé hodiny vymýšlením, co a jak ze zdravých potravin uvařit a už vás to přestává bavit?

 

Prošla jsem už 10 časopisů a vůbec netuším, co mám zase vařit???
Bára Wolfová Balcarová - Perfect Balance, blog o hubnutí a zdravém životním stylu

Tak vyzkoušejte vařit se mnou! Zkuste jíst 30 dnů podle mých oblíbených jídel!

Připravila jsem pro vás recepty mých oblíbených jídel na celý měsíc, kterými se můžete inspirovat. Tohle není obyčejný ukázkový jídelníček, jsou to vlastně 3 v 1: návod, příručka a kuchařka se 108 recepty, které vám pomohou nejen najít inspiraci, ale hlavně rozbijí vaše vařící stereotypy a uvolní vaši zabrzděnou fantazii! Na celý měsíc za vás vyřeším, jak jíst zdravě a zároveň hubnout.

Co o eBooku říkají?

S programem Metabolic Balance jsem začínala nedávno. Studuji, tak moc zkušeností s vařením nemám. Bářin ukázkový jídelníček mi hodně pomohl, protože jsem díky němu zjistila, že si mohu dělat z doporučených potravin třeba rychlé polévky nebo skvělé pomazánky. Když mě nic nenapadá, tak kouknu do ebooku a hned mám jasno.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Erika J.Využívá Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů
Zajímaly mě principy Metabolic Balance, stáhla jsem si eBook 9 tipů jak upravit svoji váhu, a i když to tam má Bára všechno srozumitelně vysvětlené, tak tohle mi přesně chybělo. Bářin ukázkový jídelníček mi prakticky ukázal, co všechno vlastně mohu z těch potravin připravovat. A navíc ty její recepty chutnají celé mojí rodině.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Eva K.Využívá Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů
Mám svůj jídelníček Metabolic Balance už půl roku. A stalo se mi přesně to, co Bára popisuje, stereotyp, nuda... Tenhle ukázkový jídelníček byl pro mě potřebným nakopnutím. Znovu jsem se nastartovala a každý den zkouším něco jiného. Hlavně nemusím nic převratného vymýšlet, protože tady je dostatečná inspirace na celý měsíc.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Jana P.Využívá Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů
Jídelníček od Báry jsem si objednávala proto, že jsem potřebovala nějaké nové nápady pro své vaření, protože se podle Metabolic Balance stravuji již dlouho a musím říci, že eBook splnil, co jsem čekala. Je dobře vypracovaný, přehledný a nové nápady jsem opravdu uvítala... A tak určitě tento eBook doporučuji i lidem, kteří se stravují podle Metabolic Balance principů delší dobu.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
logo_metabolic_balance
Jaroslava H.Klientka v programu Metabolic Balance
Báro, jsem v programu Metabolic Balance u jiného poradce a mé výsledky jsou moc dobré. Absolutně programu Metabolic Balance věřím. Cítím se skvěle. Chci vám aspoň touto cestou moc poděkovat. Bez vás bych to totiž nedala - strašně moc mi pomohly informace, rady, inspirace a povzbuzení, které jsem našla na vašich webových stránkách. A podle vašeho eBooku Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů mohu "jet" už navždy. Ta jídla jsou vlastně jednoduchá, ale tak nápaditá a inspirativní! Sama bych na ně nikdy nepřišla... Moc, moc díky.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Míša C.Klinetka v programu Metabolic Balance
Bářin jídelníček jsem si objednala, protože jsem potřebovala nové nápady na kombinace potravin. EBook se mi moc líbí, a splnil má očekávání. Přinesl mi nové recepty a nápady na to, jak zacházet s potravinami, které mám v jídelním plánu. Tento eBook jich určitě doporučila. Škoda jen, že jsem o programu Metabolic Balance nevěděla dříve. Ušetřila bych si desítky let trápení s dietami bez efektu... Metabolic Balance se stal mým životním stylem a už bych neměnila...
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Reference hubnutí - Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů3
Kateřina ReifováKlientka v programu Metabolic Balance
Vyborne recepty na jednom mieste kedykolvek k dispozicii perfektné! Jedálniček splnil všetka očakávania! Je tam mnozstvo novych zaujimavych receptov a tipov ako vytvorit nove chutne kombinacie presne take nieco som hladala! A určitě eBook doporučuji.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
logo_metabolic_balance
Vladimíra KováčováKlientka ze Slovenska
Bářinu kuchařku jsem si objednala, protože jsem chtěla mít tištěnou knihu receptů, kterou můžu vzít kdykoliv do ruky a udělat si podle ní jídlo, na které mám chuť. Mám svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance už dlouho, ale chtělo to novou inspiraci. Vždycky jsem dlouho přemýšlela, co budu vařit a teď mi kniha pomáhá rychleji se rozhodnout, stačí obrázek a je to! Super je i Bářina podpůrná skupina na facebooku a také doprovodné e-maily, se dovídám pořád něco nového. Vždy perfektní vysvětlení. Moc děkuji.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Iveta U.Klientka v programu Metabolic Balance
Jídelníček jsem si od Báry objednala, protože její práci sleduji jíž dlouho a věřím jí. Potřebovala zhubnout pár kilo, ale jenom "pozorováním" se mi to nedařilo. Díky Báře a jejímu Ukázkovému jídelníčku jsem za 3 měsíce zhubla 8 kg! Knížka je super návod i kuchařka dohromady - určitě doporučuji všem, kteří netuší, jak začít.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Kamila H.Využívá Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů

Je vám tohle povědomé?

Když jsem před lety sama začínala měnit své stravovací návyky podle programu Metabolic Balance®, trvalo mi hodně dlouho, než jsem si našla k přípravě zdravých jídel cestu. Zpočátku jsem své doporučené potraviny kombinovala jenom úplně jednoduše a točila jsem pár oblíbených jídel pořád dokola. Brzy mě to ale přestalo bavit, protože to bylo dost fádní a já začala pozorovat, jak se do mého stravování vkrádá nebezpečný stereotyp.

Znáte to - snažíte se vymýšlet nová jídla, ale pořád sklouzáváte k těm několika oblíbeným, protože je to prostě nejjednodušší. Pokud patříte k lidem, kterým to v kuchyni jde, tak se vás tohle zřejmě netýká. Ale pokud jste na tom stejně, jako jsem byla já, kdy každý den sedíte hodiny nad různými recepty z časopisů a vymýšlíte, jak to napasovat na metabolicky vstřícné principy, nejspíš moc dobře víte, co mám na mysli.

 • Možná úplně začínáte, právě jste dostali svůj osobní jídelníček Metabolic Balance® a nebo jste si stáhli některý z mých eBooků zdarma a začínáte panikařit! Proboha, co z toho mám každý den vařit?
 • Možná máte ve svém seznamu potravin takové potraviny, které jste nikdy před tím nejedli a nemáte s jejich přípravou žádnou nebo jen minimální zkušenost? Snažíte se vymyslet, jak je chutně připravit, ale nebaví vás nad touhle přípravou trávit spoustu času!
 • Možná máte svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance® již delší dobu, ale cítíte, že jíte fádně a začínáte padat do nebezpečného stereotypu.
 • Možná se stravujete jenom podle obecných metabolicky vstřícných principů a některá doporučení vám nejsou stále pořádně jasná.
 • Možná připravujete pořád dokola pár svých oblíbených jídel a používáte stále stejné potraviny a ingredience a už vás to prostě začíná nudit.
 • Nebo byste se rádi posunuli ve svém kuchařském umění dál. Ale pořád dokola to odkládáte, protože se někde uvnitř sebe bojíte, že je to vaření \"strašně složité\" a nebo vám to zabere příliš mnoho času.
 • A nebo možná nejste, podobně jako jsem to měla na začátku já, v kuchyni moc zběhlí, chybí vám zkušenosti s vařením a přípravou jídel - a tak se začínáte cítit znechuceni, protože jíte pořád dokola to samé.

Vím jak se cítíte a mám pro vás řešení!

Protože moc dobře vím, jak se na počátku změny stravování můžete cítit, a protože se mě mnozí už dlouhou dobu ptáte, zda bych nemohla vytvořit nějaký ukázkový, metabolicky vstřícný jídelníček s mými osvědčenými a oblíbenými recepty, tak jsem se konečně rozhoupala. Pro vaši inspiraci jsem připravila Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů, kde najdete 108 mých oblíbených receptů.

0
Lidí se již stravuje podle tohoto eBooku

Informace o kuchařce, příručce a návodu v jednom

Tento eBook přináší sbírku receptů nejen pro účastníky programu Metabolic Balance®, ale profitovat z ní může každý, kdo chce vařit a jíst zdravě a jednoduše. Recepty obsahují vždy potřebný podíl bílkovin, sacharidů ve formě zeleniny (někdy i ovoce) a zdravé tuky. 

Díky tomuto eBooku již nebudete dál tápat, co a jak ze zdravých potravin uvařit. Nebudete muset dlouze hledat mezi stovkami receptů (to můžete až později, kdy získáte větší jistotu), tohle vám pro začátek pro inspiraci bude úplně stačit.

Díky tomuto eBooku budete přesně vědět, co si připravit zdravého, dobrého a rychlého k snídani, k obědu i k večeři. Najdete zde inspiraci i na jídla vhodná do krabičky a na cesty. Snadno během 15 minut  vykouzlíte chutná jídla, která vás zasytí, ale zároveň se po nich krásně hubne. 

Pokud máte svůj jídelní plán Metabolic Balance® a máte obavy, že v kuchařce nebudou potraviny z vašeho seznamu, nebojte se. Otevřete své srdce a mysl a nahraďte mnou doporučené druhy bílkovin a zeleniny za ty vaše, včetně doporučených gramáží. Nemusíte být dogmatičtí, jídla s obměnami chutnají také skvěle.

Pokud se stravujete pouze podle obecných doporučení nebo podle některého z mých eBooků, najdete v kuchařce vše, co potřebujete, abyste si změnu na vlastním těle a ve vlastní kuchyni vyzkoušeli - včetně doporučených gramáží a kombinací potravin.

0
Lidí se již stravuje podle tohoto eBooku
Ukázkový jídelníček na hubnutí - 30 dnů podle Metabolic Balance_2

od 480 Kč

CO V KNIZE NAJDETE

0
snadných a chutných receptů z mé kuchyně
0
stránek nabitých praktickými informacemi a fotkami

Jídelníček pro detoxikační fázi

I detoxikační přípravná fáze může skvěle chutnat - 6 detoxikačních jídel

Podrobný jídelníček na 30 dnů

30 snídaní, 30 obědů, 30 večeří ze zdravých a kvalitních surovin

8 tipů na snadné dezerty z ovoce

Z ovoce můžeme připravit jednoduché krémy, sorbety apod.

Základy přípravy jídel

Moje vychytávky a tipy, jak pracovat s vybranými potravinami

Metabolicky vstřícná pravidla

Vysvětlení všech metabolicky vstřícných principů a pravidel i něco navíc

Tipy jak pracovat s jídelníčkem

Gramáže, ukázkové porce pro redukci hmotnosti pro ty, kteří nemají svůj plán

Fotka u každého receptu

U každého receptu je fotografie jídla, díky tomu budete mít představu, jak má výsledek vypadat

Moje oblíbené 3 dobroty navíc

Krémová tofunéza, květáková rýže a žitné tortilly - parádní doplnění k jídlům

Pro koho je tato publikace vhodná?

 • Pokud chcete začít jíst zdravě a jednoduše zároveň.
 • Pokud chcete změnit své stravovací zvyklosti k lepšímu.
 • Pokud chcete zhubnout a nevíte jak na to.
 • Pokud chcete podpořit svůj metabolizmus.
 • Pokud chcete podpořit celkové zdraví a kondici.
 • Pokud chcete jíst zdravě a přitom královsky.
 • Pokud nejste líní si připravovat fajnová jídla z přirozených surovin.
 • Pokud se chcete získat více praktických informací o programu Metabolic Balance®.
 • Pokud již máte svůj jídelní plán Metabolic Balance® a potřebujete inspiraci.
 • Pokud jíte Metabolic Balance®, potřebujete znovu nakopnout a mít po ruce praktické ukázky, jak na to.
 • Pokud již máte stažený eBook 9 tipů jak upravit svoji váhu.
 • Pokud již máte stažený eBook 11 tipů jak zhubnout v menopauze.
 • Pokud nechcete trávit čas hledáním receptů s nejasným výsledkem.
 • A pokud chcete pro sebe prostě začít dělat něco dobrého.

ZNÁMÉ OSOBNOSTI V METABOLIC BALANCE®

K mým klientům patří i Lucie Bílá a Jana Paulová. Obě se udržují v kondici díky individuálně nastavené stravě v programu Metabolic Balance® a 
využívají k inspiraci i tuto kuchařku.

Lucie Bílá - povídání s životě a stravě podle Metabolic Balance®
Dlouhou dobu jsem hledala nějaký pro mě vhodný systém stravování, který by mi dlouhodobě vyhovoval a nebyl jen „na chvíli“, ale „napořád“. Cvičení je jedna věc, ale tím základem, od kterého se to, jak se cítíme a vypadáme, odvíjí, je podle mě správně nastavená strava. Zkusila jsem toho v minulosti opravdu hodně – např. krabičkovou dietu, pila jsem ovocné šťávy, vyzkoušela jsem i dietu, kdy jíte jenom takové ty různé polévky ze sáčku a pijete různé koktejly z pytlíku. Vždy jsem ale cítila, že to pro mě moc není, že je to pro mě nepřirozené. Vím, že pro někoho tohle funguje a já to určitě nechci nijak odsuzovat, ale pro mě to bylo tak moc nepřirozené, že mi to prostě nevyhovovalo. Já mám totiž ráda, když jdou věci dělat přirozeným způsobem. Již v létě 2013 jsem se setkala u jedné své známé s výsledky programu Metabolic Balance®, které mě už tenkrát tak neskutečně nadchly, že jsem to chtěla zažít i na svém vlastním těle. A musím říci, že stravování podle Metabolic Balance® principů je pro mě něco tak přirozeného a navíc i příjemného, že se v tom cítím moc dobře. Je fajn, že nemám vůbec hlad a líbí se mi, že jím přirozené potraviny a že každé jídlo je pro mě takový krásný rituál. Na Metabolic Balance® také oceňuji, že mi poskytuje jasný řád a bezpečné mantinely, ve kterých, když se se stravou pohybuji, mi je prostě moc dobře. Je příjemné mít nějaké rituály, nad kterými už nemusím přemýšlet. Všechno se tím zjednoduší a navíc mám díky Metabolic Balance® jistotu, že dávám svému tělu to, co skutečně potřebuje, že mu dávám to, co mu skutečně dělá moc dobře. Celý rozhovor s Lucií najdete zde>>
Lucie BíláZpěvačka
Reference Metabolic balance
Měla jsem vleklé zdravotní potíže a tak jsem zkoušela všechno možné, jak je překonat. Viděla jsem na jedné své známé výsledek programu Metabolic Balance®, jak úplně rozkvetla a zbavila se únavy A to jsem si přála také. Díky Metabolic Balance jsem se vrátila ke své původní velikosti, i můj zdravotní stav se o sto procent zlepšil, opět po létech dobře v noci spím a necítím tu věčnou únavu. Vyhovuje mi stravovat se jednoduše, bez nějakých chuťových excesů s vědomím toho, že tím svému tělu pomáhám. Pár kamarádům jsem, po té co mě viděli, musela dát telefon na Báru, ale jen u některých vím, jak se jim vede dodržovat Metabolic balance®. Tam kde je vůle a motivace vidím ty úžasné výsledky. Já sama jsem pro Báru byla asi ten „neposedný“ klient, který není schopen si ani domluvit osobní schůzku, protože můj program je opravdu nabitý a špatně předvídatelný, ale o to víc si užívám, když mi po mém zoufalém telefonátu s mnoha otázkami, pošle vyčerpávající email. Jsem pilnou čtenářkou jejich stránek www.vitalnienergie.cz, kde je také mnoho receptů. Nicméně Báry kuchařka je velmi inspirativní a vlastně je mi líto, že jsem jí neměla po ruce, když jsem tenkrát s Metabolic Balance začínala. Jsem přesvědčená, že mnoha lidem, kteří se chtějí do Metabolic Balance pustit, zjednoduší život a usnadní jim vše dodržet, protože nebudou muset každodenně vymýšlet správná jídla a tím vůbec na jídlo neustále myslet, což je problém u každé diety.
Jana PaulováHerečka

Ukázky z knihy

Podívejte se, jak to v kuchařce vypadá - abyste nekupovali zajíce v pytli!

Inspirace na jídla pro detoxikační fázi
Inspirace na snadné obědy
Inspirace na nejsnadnější ovocné dezerty
Inspirace na chutné snídaně
Inspirace na skvělé večeře
Inspirace na jídla sebou
Můj ukázkový jídelníček na hubnutí - 30 dnů s Metabolic Balance_2
Bára Wolfová Balcarová - poradce výživy a zdravého životního stylu - program Metabolic Balance®
0
Lidí se již stravuje podle tohoto eBooku

INSPIRUJTE SE MÝM UKÁZKOVÝM HUBNOUCÍM  JÍDELNÍČKEM NA 30 DNŮ

 • 108 receptů pro inspiraci s fotografií u každého jídla
 • Základy vaření, moje vychytávky a tipy, doporučené gramáže
 • Přehled a vysvětlení metabolicky vstřícných pravidel
 • 6 receptů pro fázi detoxikace
 • 30 snídaní, 30 obědů, 30 večeří
 • 8 nejsnadnějších ovocných "dezertů"
 • Bohatý, ukázkový jídelníček s obsahem vitálně nezbytných látek, který navíc báječně chutná.

od 480 Kč

Bára Wolfová Balcarová - poradce výživy a zdravého životního stylu - program Metabolic Balance®

PÁR SLOV O MNĚ

V roce 2009 jsem skončila s dietní ruletou a změnila jednou provždy svůj vztah k jídlu!
Jmenuji se Bára Wolfová Balcarová a od roku 2010 pracuji s klienty jako poradce výživy, mentor a kouč v rámci programu Metabolic Balance®. Programem jsem úspěšně provedla již více jak tisícovku spokojených klientů. Díky tomu a zároveň i díky své osobní zkušenosti (sama se stravuji podle Metabolic Balance® principů od roku 2009) vím, co při změně stravování můžete prožívat, co se vám může honit hlavou, co vás trápí, co řešíte a s čím si nevíte rady. Díky svým dlouholetým profesním i osobním zkušenostem jsem schopna pomoci vám na cestě za optimální váhou, lepším zdravím a také zvládnout i případné nestandardní situace, které se během redukce hmotnosti a restartu metabolizmu mohou objevit. 

Vedle nutričního poradenství se věnuji i dalším oblastem, kde propojuji techniky, které komplexně podporují zdravý a harmonický životní styl (cold exposure, Wim Hof Method, dechové techniky, koučing, testování Omega 3, Healthy protokol atd.). Mám to velké štěstí, že moje práce je i mojí vášní a mým koníčkem a z mých klientů se často stávají i moji přátelé. Více o mně najdeš zde>>

Dojmy a zkušenosti klientů

Jak hodnotí eBook lidé, kteří již podle něj vaří?

Očekávala jsem oživení mého trochu stereotypního jídelníčku dle zásad Metabolic Balance, který jsem si poslední dobou zjednodušovala víceméně z lenosti. Bářin eBook se mi moc líbí, objevila jsem díky němu řadu nových a nečekaných kombinací potravin a jejich úpravy při dodržení pravidel Betabolic Balance. Kuchařku určitě doporučuji. Sama musím říci, že Metabolic Balance je první styl stravování, který mi nedělá problém dodržovat trvale a hlavně mi přinesl očekávané výsledky.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Martina ČernovickáKlientka v programu Metabolic Balance
eBook jsem si objednala, protože jsem potřebovala soubor vyvážených receptů, které mi usnadní vymýšlení a plánování metabolicky vstřícných jídel. Bářin ukázkový jídelníček se 108 recepty mé očekávání splnil. Našla jsem zde odpovědi na věci, které mi nebyly zcela jasné a spoustu nových receptů a návodů, které lze snadno dodržovat. Používané suroviny jsou běžně dostupné, postupy nejsou nikterak složité. Určitě tento eBook doporučuji. Oceňuji vstřícný a nesmírně lidský přístup autorky, vynikající rady pro situace, které mohou při stravování podle Metabolic Balance nastat.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Program Metabolic Balance - reference klientů
Helena SyslováKlientka v programu Metabolic Balance
Jaké bylo moje očekávání, když jsem si eBook objednávala? To, co kniha splnila. Je to velká inspirace na vaření! EBook se mi moc líbí, obsahuje totiž spoustu snadných a inspirativních receptů. Určitě eBook doporučuji a jsem a moc děkuji za úžasnou e-kuchařku 🙂
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
logo_metabolic_balance
Šárka B.Klientka v programu Metabolic Balance
Když jsem si eBook objednávala, chtěla jsem získat nové tipy, jak vařit Metabolic Balance jídla a také návody, jak kombinovat pro mě méně známé potraviny, tipy na nové koření apod. Mé očekávání eBook splnil. Vidím velkou pomoc v tom, jak připravit jídla z potravin, které jsem dřív nejedla. Naučila jsem se nové recepty, získala tipy, jak zajímavě jídlo okořenit. Naučila jsem se připravit časově nenáročná chutná jídla podle principů Metabolic Balance. ANO, určitě bych eBook doporučila.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Petra NekovářováKlientka v programu Metabolic Balance
Konečne vedieť variť podľa Metabolic Balance! Bárin eBook splnil všetka moje očakávania. Mala som veľký problém co uvariť podľa svojho plánu. Konečne mi niekto všetko vysvetlil. Tebto eBook určite odporúčam každému kto tápe. Keď začínate s programom Metabolic Balance, dostanete jedálniček a zrazu zistíte, že nemáte bud peniaze alebo inšpiráciu a v jednom kuse točité rovnaké jedla! Konečne ebook, ktorý sa oplatí kúpiť a aj cena je fajn.
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
logo_metabolic_balance
Bea MichvocikKlientka v programu Metabolic Balance
Potrebovala som inšpiráciu a to eBook splnil. Recepty sa mi páčia, sú jednoduché, pestré a ich príprava nezaberie veľa času. určite by som eBook odporučila...
Hodnocení: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
logo_metabolic_balance
Mária ČulkováeBook 9 tipů jak upravit svoji váh

Často kladené otázky

Mám svůj seznam potravin podle programu Metabolic Balance®. Jak to kloubit s potravinami ve vašich receptech?

To je snadné. V receptech využívám hodně potravin, které se často v jídelních plánech vyskytují. Ale můžete je klidně zaměnit za ty své konkrétní druhy bílkovin, zeleniny a ovoce. Např. tofu nebo tempeh za kuře, cibuli za pórek apod. Recepty berte, prosím, hlavně jako inspiraci, využívejte ty své předepsané potraviny i jejich pro vás doporučené gramáže.

Musím dodržovat jídelníček den po dni, jak to máte předepsané?

Můžete, ale nemusíte. Není to vůbec takto striktně nutné. Zůstaňte vnitřně svobodní! Nedělejte si z toho další přísný úkol, udržte si v tom pohodu, hravost, volnost. Pokud vám ale "držet se návodu" dělá dobře, klidně se držte doporučených mantinelů. Pokud potřebujete cítit svobodu, můžete se jenom inspirovat a vybírat si recepty podle chuti a toho, co máte zrovna doma v lednici.

Mám ve svém jídelním plánu Metabolic Balance přesné gramáže. Které mám dodržovat, vaše nebo ty moje?

Pokud máte svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance®, určitě je třeba abyste pečlivě dodržovali ty své doporučené gramáže, které máte předepsané ve svém jídelním plánu. Gramáže v kuchařce jsou pouze orientační a jsou určené lidem, kteří svůj plán nemají.

Vadí, když o tomto způsobu stravování zatím nic nevím?

Ne, nevadí. Součástí jídelníčku je i vysvětlení základních pravidel, takže budete přesně vědět, co a jakým způsobem jíst. Jídelní plány Metabolic Balance® , které jsou připraveny na základě odběrů krve, mají ovšem tu velkou výhodu, že člověk přesně ví, které potraviny a v jakých poměrech jsou pro jeho tělo optimální. Nicméně tyto obecné principy, mohou být skvělým začátkem a prvním krokem k štíhlejšímu tělu a lepší kondici. Individuální jídelní plán to však nahradit nedokáže.

Jak mi jídelníček pošlete?

Obratem, po zaplacení částky, vám pošlu odkaz na váš e-mail, přes který si budete moci eBook hned stáhnout. Jenom je třeba si ohlídat, zda vám moje zpráva nespadla do hromadné pošty, promoakcí nebo do spamu. Pokud si objednáte kuchařku i v papírové podobě, pošlu vám ji přes služby České pošty. Knihy odesílám hromadně, většinou 1x v týdnu, ve čtvrtek nebo v pátek Můžete na ni tedy týden čekat. Častěji se na poštu, bohužel, nedostanu.

Preferuji kuchařku v knižní podobě - tedy tištěnou, je k dispozici?

Aktuálně je možné si tuto elektronickou publikaci objednat i v tištěné podobě (praktický formát A5, kroužková vazba) za stejnou cenu jako eBook + poštovné. Další možností je zvýhodněný balíček, jehož součístí je eBook + papírová podoba se slevou 25%. Tištěné knihy odesílám poštou hromadně, vždy koncem týdne.

Co když se mi nebude eBook líbit?

To by mě určitě moc mrzelo a doufám, že se to nestane a Můj ukázkový jídelníček na 30 dnů pro vás bude skutečným přínosem. V opačném případě mi ale můžete napsat na metabolicbalance@cordeus.cz a domluvíme se na dalším postupu. Určitě vám vyjdu vstříc.

Pokud bych chtěla získat také svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance, co pro to udělat?

To by bylo skvělé rozhodnutí! Pokud budete mít zájem o svůj osobní jídelní plán Metabolic Balance®, stačí, když mi napíšete na metabolicbalance@cordeus.cz a domluvíme se vstupní on-line konzultaci formou videohovoru a rovněž na další postupu, který pro vás bude optimální. Pokud se pro program rozhodnete, tak lze platit i na 2 splátky 🙂