ZÁZNAM WEBINÁŘE

ZDRAVÁ A FIT V MENOPAUZE...

ANEB ŽÁDNÝ KONEC, ALE NOVÝ ZAČÁTEK!

Získejte kontrolu nad menopauzou s naším webinářem! Odhalte tajemství, jak projít menopauzou s lehkostí a radostí!

Záznam odborného webináře s výživovou specialistkou Bárou Wolfovou Balcarovou a lektorkou hormonální jógy Jitkou Janešovou  [celkový čas webináře 120 minut].

390 Kč

Bára Wolfová Balcarová - výživový specialita & Jitka Janešová - lektorka hormonální jógy

ZÍSKEJTE KONTROLU NAD MENOPAUZOU!

Odhalte tajemství, jak projít menopauzou s lehkostí a radostí!

Pokud se nacházíte v období perimenopauzy nebo menopauzy, víte, že to může být náročné. Přibírání na váze, návaly horka, změny nálad – to vše může být velmi vyčerpávající. Ale nemusíte to prožívat sama! Na našem webináři se dozvíte, jak zvládat tyto výzvy a cítit se opět skvěle.

Spolu s Jitkou Janešovou, lektorkou hormonální jógy, jsme připravily webinář plný praktických tipů a návodů, jak si ulevit od nepříjemných příznaků menopauzy. Získejte přístup k účinným cvičením a technikám, které vám pomohou najít ztracenou rovnováhu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

"Abys uměla zvládnout menopauzu s lehkostí a radostí, a zažila, jaké to je, když máš kontrolu nad svým tělem a zdravím a cítíš se skvěle každý den."

 Inspirace a podpora na cestě k vyrovnané menopauze

MENOPAUZA JAKO PŘÍLEŽITOST PRO
NOVÝ ZAČÁTEK

Těšit se dobrému zdraví, mít skvělou energii bez propadů, optimální váhu a cítit se skvěle ve svém těle bez ohledu na věk, to si přeje snad každá žena. Ačkoli se může zdát, že v dnešní moderní době už nic není tabu, menopauza je stále téma, o kterém se mnoha ženám nemluví úplně snadno.

Na našem webináři se dozvíte, jak podpořit své zdraví a trvale zhubnout, a jak zvládnout menopauzu bez komplikací, přirozenou cestou. Rády bychom vás inspirovaly a podpořily, aby jste se menopauzy nebály, ale s láskou ji přivítaly do svého života.

Čeká vás 120 minut nabitých hlubšími souvislosti, informacemi, našimi osobními a odbornými zkušenostmi, ale hlavně konkrétnímu radami a tipy, které můžete Ihned aplikovat do vašeho života.

 Naučte se zvládat menopauzu s lehkostí a radostí

CO SE NA WEBINÁŘI DOZVÍTE?

Co se děje v těle ženy v přechodu a proč bychom o své tělo mělo pečovat jinak než dříve?

Proč po 40tce přibíráme na váze a nedaří se nám zhubnout, i když jíme zdravě a cvičíme?

Jak se v menopauze stravovat s ohledem na pomalejší metabolismus?

Jakou roli hraje pohyb, stres a spánek v této životní fázi a jak je optimálně nastavit?

Jaké dary přináší menopauza?

Jaké jsou nejčastější mýty a polopravdy o životním stylu ženy v období přechodu?

WEBINÁŘ JE PRO VÁS, POKUD...

  • jste žena 40+, která chce porozumět přechodovému období menopauzy, předejít nepříjemným projevům a zůstat vitální a vyrovnaná.
  • jste žena, která se nachází v menopauze a chce se vyrovnat s nečekanými projevy hormonálních změn a vrátit se zpět do pohody a hlavně mít svůj stav pod kontrolou.
  • jste žena hledající praktické rady a podporu, jak zvládat návaly horka, změny nálad a přibírání na váze.
  • jste žena, která se chce naučit jíst tak, aby podporovala své metabolické a hormonální zdraví
  • jste žena, která chce cvičit hormonální jógu, aby podpořila své zdraví a celkovou pohodu skrze vhodně nastavený pohyb.
Bára Wolfová - program Metabolic Balance, poradce výživy, mentoring
Bára Wolfová Balcarová - výživové poradenství, mentoring, program Metabolic Balance

CO O WEBINÁŘI ŘÍKAJÍ ŽENY

 Co si z webináře odnesly ženy před tebou...

"Před webinářem jsem byla nervózní a nejistá, jak zvládnu menopauzu. Po webináři jsem nadšená! Spadla ze mě tíha a teď už z menopauzy nemám strach, ale vidím v ní příležitost, jak znovu začít! Nejvíce mě nadchl přístup lektorek a konkrétní rady a tipy, které jsem ihned mohla aplikovat."
Marie, 48 let
"Před webinářem jsem se bála každého dalšího dne. Po webináři cítím obrovskou úlevu a podporu. A hlavně naději, že se mohu cítit jinak! Teď už vím, jak na to. Lektorky byly úžasné, webinář byl plný zajímavých informací a souvislostí. Lepší než film v TV!"
Jana, 52 let
"Před webinářem jsem se cítila ztracená a osamělá. Po webináři jsem plná optimismu a mám jasněji v tom, jak zvládat všechny ty změny. Konkrétní doporučení a tipy mi velmi pomohly se zorientovat. A dokonce se na menopauzu těším. Doporučuji všem ženám!"
Eva, 43 let

MOŽNÁ TI VÁM BĚŽÍ HLAVOU...

"Ale, já už jsem zkoušela různé metody, jak zvládnout menopauzu. Vždy se zdá, že by mohly fungovat, ale nakonec nepomůžou. Pomůže mi tento webinář?

Moje odpověď:
Rozumím. Zvládání menopauzy opravdu není o náhodě. Pokud se „nic moc neděje“, je to pravděpodobně proto, že vám chybí správné nástroje nebo strategie, že  vám unikají hlubší souvislosti, které jsou pro úspěch naprosto klíčové a běžně se o nich nemluví. Tohle vše najdete v našem webináři...

PŘEDSTAVTE SI, ŽE

  • Budete přesně vědět, jak zvládat příznaky menopauzy a cítit se skvěle!
  • Pochopíte základní principy hormonální rovnováhy a nebudete se cítit ztraceně.
  • Uvědomíte si, kde jste doteď dělaly chyby a jak se jim vyhnout.
  • Poznáte konkrétné kroky a tipy, které vámi pomohou zvládnout menopauzu s lehkostí.
  • Ukážeme vám skvělé nástroje, díky kterým budete mít kontrolu nad svojí váhou, hormony, zdravím a celkovou pohodou!

Možnost, kterou si nenechte ujít!

 Nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost transformovat svůj přístup k menopauze a znovu získat kontrolu nad svým zdravím a pohodou.

Objednejte si záznam webináře ještě dnes a získejte přístup k osvědčeným metodám, praktickým radám a velké dávce inspirace, která vám pomůže projít menopauzou s lehkostí a radostí.

Na nic nečekejte – vaše cesta k vyrovnané a radostné menopauze může začít právě teď!

WEBINÁŘEM VÁS PROVEDOU

Jitka Janešová

Lektorka hormonální jógy, průvodkyně k ženskému zdraví a kráse přirozenou cestou

"Na mé životní cestě mě provází hluboké přesvědčení o neoddělitelnosti – jednotě těla, mysli a duše. Téměr 10 let pracuji s ženami různého věku. Ukazuji jim cestu, jak mohou samy přirozenou cestou podpořit své zdraví a krásu, a cítit se tak vitálně, sebejistě, žensky ve svém těle, žít kvalitnější život. Mým záměrem je pomoci ženám v sobě objevit krásu a harmonii – nejen tu, která je vidět zvenčí, ale i ta, která se nachází uvnitř. 

 

Jak cvičení hormonální jógy přispívá k zdravé menopauze a prevenci do stáří? Jitka ve webináři představí hormonální jógu, která dokáže nejenom uklidnit, ale může pomoci odstranit i fyzické obtíže a nepříjemné projevy menopauzy. Dozvíte se také o tom, jak může být prospěšná meditace a každodenní rituály.

Bára Wolfová Balcarová - certifikovaný poradce výživy a kouč v programu Metabolic Balance

Bára Wolfová Balcarová

Certifikovaná výživová poradkyně a mentorka v programu Metabolic Balance

 “Mým posláním je pomáhat lidem objevovat cestu k vyváženému stravování a zdravějšímu životu. Zaměřuji se primárně na oblast metabolizmu, hormonální rovnováhy a celkového zdraví. Od roku 2010 spolupracuji v rámci unikátního nutričního programu Metabolic Balance® s německými lékaři a odborníky na výživu a pomáhám svým klientům nejen zhubnout, ale také porozumět skutečným potřebám svého těla a naučit se jim, pomocí metabolicky vyvážené stravy, vycházet dlouhodobě vstříc.”

Bára nám přinese své praktické tipy ohledně podporující stravy, skladby vhodného jídelníčku a prospěšném pohybu. Za roky zkušeností s provázením žen harmonickou menopauzou se s vámi podělí o své zkušenosti, jak nepřijmout menopauzu jako zdravotní diagnózu, ale jako příležitost ke změně, která může proměnit vaše nabyté životní zkušenosti v moudrost.