KONZULTACE ON-LINE
Telefon, Skype, FaceTime

  • Potřebujete individuální konzultaci?
  • Chcete se dozvědět více o programu Metabolic Balance® nebo si jen něco ujasnit?
  • Máte nějaká zdravotní omezení a nejste si jistí, zda je pro vás tento způsob stravování vhodný? 

Doporučuji jako první konzultaci on-line, kde společně vaše dotazy probereme. Termíny pro osobní návštěvu mívám 4 - 5 týdnů předem plné, pokud tedy na konzultaci spěcháte, můžeme se domluvit na konkrétním termínu, a konzultaci uskutečníme přes telefon, FaceTime, Skype či WhatApp. Takže se nejen uslyšíme, ale i uvidíme, stejně jako kdybyste mě navštívili v poradně. Probereme vaši situaci, vaše možnosti a případně se domluvíme na dalším postupu, který pro vás bude optimální. Termíny on-line konzultací jsou většinou večerní, kdy mám pro ně časový prostor.

Jaká může být naše spolupráce

To záleží na vás, vašem přání a vnitřním nastavení.

Bude tak krátká nebo tak dlouhá, jak rozhodnete vy.
Od jednoho jediného setkání až po několikaměsíční spolupráci.

Bude tak intenzivní nebo tak volná, jak rozhodnete vy.
Od setkávání 1 x za 14 dnů až po setkávání 1 x měsíčně, nebo jen příležitostně, jak se vám to bude zdát přínosné. Můžete se na mne obracet telefonicky, přes Skype, FaceTime, WhatsApp nebo písemně e-mailem, sdělit mi své představy o případné spolupráci a zeptat se na cokoli, co vás napadne.

Budu se vám věnovat, jak nejlépe budu umět, ať přijdete „jen“ s momentální bezradností nebo dlouhodobými nesnázemi se sebou samými.

Pokud jste se rozhodli, že se objednáte na on-line konzultaci, využijte prosím jednu z níže uvedených možností...

Telefonické objednání

Pokud chcete před definitivním objednáním programu Metabolic Balance® zodpovědět ještě nějaké otázky a doladit podrobnosti, můžete se objednat na telefonním čísle
+420 605 058 432.

Pokud se ihned nedovoláte, napište, prosím SMS zprávu. Během dne konzultuji s klienty a tak mívám zvuk telefonu vypnutý. Co nejdříve vám odpovím.

Objednání e-mailem

Objednat se a připojit svá přání nebo sdělit dodatečné informace můžete také prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu v sekci „kontakty“, nebo přes tlačítko níže. 

Ceník

Individuální konzultace Skype, telefon, FaceTime, WhatsApp, Mesenger 590.00 Kč
Telefonické krátká konzultace do 10 minut ZDARMA 0.00 Kč
Příležitostná komunikace e-mailem ZDARMA ZDARMA 0.00 Kč

V případě zájmu o plnohodnotnou konzultaci, se cena za konzultaci platí předem, na níže uvedený účet. Krátké dotazy jsou zdarma, viz. ceník výše.

  • Bankovní spojení
    1421485143/ 0800