VŠE CO VÁM MOHU ŘÍCI O PROGRAMU
METABOLIC BALANCE®

Poslechněte si informační video pro nové zájemce o program
Metabolic Balance®

Co vše znamená program Metabolic Balance®?

  • Protože ne každý z vás se může osobně zúčastnit pravidelně pořádaných informačních setkání pro nové zájemce o program Metabolic Balance®, rozhodla jsem se toto povídání natočit formou videa. Díky tomu se i vy můžete dozvědět vše, o čem si na tomto setkání s klienty povídáme.
  • Osobní informační setkání trvá většinou 60 - 90 minut. Proto i toto video je delší (40 minut). Je to z toho důvodu, abyste nepřišli o žádné z důležitých informací, které je určitě dobré znát před tím, než se rozhodnete pro vystavení svého osobního jídelního plánu v programu Metabolic Balance®.
  • V tomto videu se tedy dozvíte proč a jak program funguje, jak docílí Metabolic Balance® úpravy váhy, jakých vylepšení zdravotních obtíží můžete díky změně stravy dosáhnout, jaká jsou základní pravidla a doporučení metabolicky vstřícné stravy, jak dlouho program trvá a kolika fázemi projdete a také jak postupovat, pokud se pro vstup do programu Metabolic Balance® rozhodnete.
  • Doba trvání videa - 40 minut

Jak vypadají jídelní plány Metabolic Balance®?

  • Protože se mi množí stále více a více dotazů od nových zájemců o program Metabolic Balance®, kdy se před svým konečným rozhodnutím ptají, jak vlastně jídelní plány Metabolic Balance® vypadají, rozhodla jsem se natočit toto video, kde vám vše vysvětlím stejně, jako kdybyste seděli u mě v poradně.
  • Pokud vás tedy také zajímá, jak vypadají jídelní plány v programu Metabolic Balance®, co v takovém jídelním plánu všechno najdete a jak se s tímto jídelním plánem pracuje, zda tam je nějaký seznam potravin a zda tam jsou nějaká doporučená konkrétní jídla – pak odpovědi na tyto všechny otázky najdete v tomto videu.
  • Pokud máte obavy, zda všemu správně porozumíte a zda si budete umět podle těch doporučení v plánu ten svůj jídelníček správně připravit nebo se bojíte, že budete muset nějak složitě vymýšlet kombinace potravin nebo počítat kalorie, aby byl váš jídelníček vyvážený a pestrý – tak se nebojte.
    Vše najdete detailně vysvětlené ve videu níže...
  • Doba trvání videa - 22 minut

Pro ty z vás, kteří nemůžete přijít na osobní setkání, jsou zde tato dvě důležitá informační videa, která obě plně nahrazuje informační setkání pro nové zájemce...
Udělejte si čas a poslechněte si je.

Pokud budete mít doplňující otázky, napište mi nebo zavolejte - ráda se vám budu věnovat.

Pokud budete mít zájem o plnohodnotnou konzultaci,
objednat si ji můžete zde>>.

KONTAKT

Cítíte se z těchto informací zmatení? Nedozvěděli jste se vše, co by vás zajímalo? Ráda vám vše vysvětlím na informačním osobní nebo on-line konzultaci nebo vám zašlu další bližší informace na váš e-mail 😊

MOBIL: +420 605 058 432