VŠE CO VÁM MOHU ŘÍCI O PROGRAMU
METABOLIC BALANCE®

Poslechněte si informační video pro nové zájemce o program
Metabolic balance®

 • Protože ne každý z vás se může osobně zúčastnit pravidelně pořádaných informačních setkání pro nové zájemce o program Metabolic balance®, rozhodla jsem se toto povídání natočit formou videa. Díky tomu se i vy můžete dozvědět vše, o čem si na tomto setkání s klienty povídáme.
 • Osobní informační setkání trvá většinou 60 - 90 minut. Proto i toto video je delší (40 minut). Je to z toho důvodu, abyste nepřišli o žádné z důležitých informací, které je určitě dobré znát před tím, než se rozhodnete pro vystavení svého osobního jídelního plánu Metabolic balance®.
 • V tomto videu se tedy dozvíte proč a jak program funguje, jak docílí Metabolic balance® úpravy váhy, jakých vylepšení zdravotních obtíží můžete díky změně stravy dosáhnout, jaká jsou základní pravidla a doporučení metabolicky vstřícné stravy, jak dlouho program trvá a kolika fázemi projdete a také jak postupovat, pokud se pro svůj program Metabolic balance® rozhodnete.

Video je rozděleno na několik částí, níže najdete minutáž k jednotlivým tématům

 • 1
  00:00 – Obecné povídání a principy programu Metabolic balance®
 • 2
  18:35 – Povídání o pravidlech Metabolic balance®
 • 3
  24:12 – Povídání o 4 fázích programu Metabolic balance®
 • 4
  27:40 – Jak probíhá příprava podkladů (laboratoř, osobní dotazník, platba)

OBJEDNÁVKA | CENÍK

Přijde vám cena za komplexní půlroční program příliš vysoká? Váháte? Máte obavy, zda to nebudou vyhozené peníze? Čtěte dál...


Doporučuji - vezměte v potaz, že program Metabolic balance® není žádná krátkodobá dieta, která začne a záhy skončí. Není to rychlé řešení. Neomezuje se na program redukce hmotnosti. Cílem Metabolic balance® je změnit váš život. Od základů mění to, jak přemýšlíte o své stravě, o svém těle, o svém životě a o tom, jak naložíte s časem, který vám byl zde vyměřen.

Metabolic balance® je úžasný nástroj, který vás naučí během následujících 6 měsíců porozumět do hloubky skutečným potřebám svého těla, respektovat je a vycházet jim dlouhodobě vstříc a udělat tak pro své tělo a sami pro sebe to nejlaskavější, co můžete. A na konci, pokud vším projdete do konce, stanete se sami sobě tím nejlepším výživovým poradcem na světě.

Pokud vám to pomůže, za sebe musím říci, že když jsem do programu před mnoha lety sama vstupovala, měla jsem podobné obavy. Ale již po prvním měsíci jsem věděla, že tohle byla nejlepší investice do mého zdraví a těla. A i po více jak 7 letech tuto investici stále velmi oceňuji a jsem vděčná, že jsem tenkrát "necukla".

PROGRAM METABOLIC BALANCE® KOUČ
8.900 Kč
6 měsíční program s trvalým řešením
Osobní dohled a kontroly u poradce
Zaměření na vaše individuální potřeby
Měření tělesným analyzátorem Tanita
Přístupy do členské sekce s videi
On-line podpora po dobu 6 měsíců
Program Metabolic balance® s osobním dohledem a kontrolami u poradce. Osobní kontrolní setkání s poradcem, pravidelné měření tělesným analyzátorem Tanita, přístupy do členské sekce, videoprůvodce, on-line podpora po dobu 6 měsíců.
ON-LINE PODPORA PŘI METABOLIC BALANCE®
960 Kč
Doživotní přístup za jednorázovou cenu
Kdykoli odkudkoli po ruce
18 edukačně-podpůrných modulů
Průvodce formou textu i videí
K informacím se můžete kdykoli vrátit
Doživotní přístup, aktualizace zdarma
Vhodný doplněk pro všechny klienty, kteří JIŽ MAJÍ svůj plán Metabolic balance®, chtějí znovu začít, nebo cítit intezívní podporu a dozvědět se více informací. Přístupy do edukačně-podpůrné členské sekce, videoprůvodce.

KONTAKT

Cítíte se z těchto informací zmatení? Nedozvěděli jste se vše, co by vás zajímalo? Ráda vám vše vysvětlím na informačním setkání pro nové zájemce o program metabolic balance® (termíny najdete V KALENDÁŘI AKCÍ  ZDE>>), nebo vám zašlu další bližší informace na váš e-mail 🙂 

MOBIL: +420 605 058 432