Focení a výklad aury - Praha 6 - Cordeus

Jak jsem si nechala fotit svoji auru

„Tohle bude pro mě výjimečný zážitek“, říkala jsem si, když mi kolegyňka z centra Cordeus, Drahuška Frejová, řekla o této akci. Focení aury a erudovaný výklad! Paráda! První moje reakce na tuto nabídku byla: „Jasně, vyfocenou auru ještě nemám – a hodně mě to zajímá. Určitě to chci podstoupit! Jsem zvědavá, jak na to jsem!“

Až potom, co jsem se zbrkle přihlásila, začala jsem více přemýšlet… Již dlouhou dobu na sobě intenzivně „pracuji“, snažím se žít zdravě, jím povětšinou podle Metabolic Balance® principů, snažím se vědomě pracovat se stresem, medituji, uvolňuji se, vědomě relaxuji, chodím pravidelně na masáže, do přírody, otužuji se, odpouštím sobě i druhým, snažím se být vyrovnaná, harmonická a v klidu přijímat vše, co mi život přináší – ať to krásné, překrásné a radostné nebo to nepříjemné, hnusné, nesnesitelné, stresující a bolavé.

To bude dobrý, říkala jsem si. To se tam určitě všechno v té mojí auře ukáže… Ale pochybnosti se začaly objevovat – nenápadně a plíživě … No jo, ale co když ta realita je úplně jiná? Co když si jenom myslím, že žiju správně, co když je to moje chiméra nebo moje velké přání a snaha být dokonalá – ale co když to ve skutečnosti je jinak? Co když to moje tělo strádá nebo není v takové harmonii, jak si já sama myslím…

Jejda, a já to teď uvidím, protože jako nekecá tělo, tak nebude kecat i fotografie mojí aury! Co když to bude hrůza? Dokážu se s tím případně vyrovnat?

Focení a výklad aury - Evžen Paulíček

Dokázala! Focení i výklad aury proběhly v příjemné atmosféře uvědomění a inspirace. Pan Evžen Paulíček a jeho paní Sylvie jsou totiž neskuteční. Kromě toho, že jsou velcí profesionálové s 25 letou zkušeností, jsou i velmi empatičtí, laskaví a moudří. To je poznat a cítit při jejich způsobu výkladu, kdy vám nevnucují žádné verdikty, nikam vás nemanipulují, nestavějí se do role věštce, prognostika nebo dokonce vševědoucího – neosvojují si právo, radit, co by člověk měl nebo neměl dělat, ale velmi citlivě nastíní další souvislosti, které ukáží další směr, kterým se možná, případně vydat pro to aby se váš stav zlepšil, pokud je to žádoucí.

Když se pana Evžena zeptáte, co je pravda a jaká je ta „správná cesta životem“, odpoví myšlenkou Lamy, který ho kdysi učil auru interpretovat a vystihl to krásnými slovy:

„Myslíme si, že to, co dnes chápeme a čemu rozumíme, je pravda, ale to je pouze náš vlastní vztah k tomu, co my za pravdu považujeme, neboť to pravdou není a pravdou ani být nikdy nemůže. Je to jen naše osobní zkušenost a schopnost, jak věcem umíme rozumět.“ Když časem přijde větší rozsah zkušeností a poznání a přehoupneme se např. za pět let nebo pět životů o trochu dále na naší životní pouti, tak se zasmějeme, jak jsem byli tehdy naivní, když jsem to předešlé vydávali za pravdu. Ale ani to nově získané není pravdou. Je to jenom určitá výseč životní zkušenosti vázaná na naše současné předpoklady. Neboť pravda je mnohem dále, než jsme my sami ji schopni kdykoli pochopit.

Co mi přinesla fotografie mojí aury?

Neukážu vám ji, nechám si ji pro sebe, je to totiž hodně intimní věc. Ukázala jsem ji své rodině a hodně jsme se nad ní nasmáli. Všechno totiž sedělo jako ušité. A navíc, pokud bychom ji hodnotili pouze povrchně, neodpovídalo by to vůbec skutečnosti. Barvy krásně vystihly úroveň mého fyzického a duševního vývoje.

V dlouhodobém horizontu jsem dostala velkou inspiraci, jakým směrem se ubírat k sebezdokonalení. Viděla jsem jak se můj životní styl projevuje přes vyjádření čaker a následně jaký vliv to má na psychické i fyzické zdraví člověka. Vše souhlasilo až neuvěřitelně. Také se ukázalo jaké je rozložení mužské a ženské energie v mém těle (jin a jang) a jak ten stav případně zlepšit. No a pro ty, které zajímá i vyšší, astrální rovina, se ukazují informace z duchovních sfér naznačující určité dispozice a jak s těmito dispozicemi umíme vnitřně pracovat, nakolik je využíváme a naplňujeme. Bylo to opravdu velmi milé a inspirující setkání.

Barvy aury se mění

Dozvěděla jsem se, že barvy aury se mění v závislosti na tom, jak se mění člověk sám a v auře se tvoří v přímé vazbě na prožívání osobních zkušeností ve vztahu s okolím. Barvy, které zobrazují naše emoce či mentální programy, se mění relativně rychle oproti těm barvám, které zobrazují naši základní charakteristiku, stupeň dosažené zralosti, podvědomí či jiné informace, poukazující na náš charakter, který se nemění z okamžiku na okamžik.

Stav proměn barev v auře také neznamená, že v barevné úrovni, kterou prožívám, setrvám navždy, neboť jakákoliv forma prožitku, kdy se projevím jako sobec, domýšlivý neurvalec či jako egoista, se v určité oblasti v auře ihned ukáže. Aura je stavem, jak umím věci duchovní, mentální a emoční prožívat a žít. Jsou tam tedy dva faktory: jeden momentální (krátkodobý) a jeden dlouhodobý, vyjadřující stupeň dosažené zralosti.

Super je, že na všem mohu stále pracovat

Když vím, v které oblasti bych mohla na sobě zapracovat, je fajn, nechat si udělat po čase fotku další. Tam mohu vidět, zda jsem určitá témata zpracovala nebo ještě ne. Ten nový snímek může vypovídat o tom, jak dalece jsem oproti minulému stavu pokročila a jaké další souvislosti se opět aktivovaly jako nové příležitosti, případně v jaké míře jsem se již zbavila svých určitých návyků či zlozvyků, které komplikovaly moji dosavadní cestu. Mohu tak vidět trend svého vývoje nebo naopak trend sestupu a to je prostě fajn.

Pokud vás tato akce také zajímá, můžete se zapsat do seznamu zájemců o další termín. Hned jak bude termín znám, dáme vám o něm vědět mezi prvními.

Focení a výklad ary - Praha 6, Cordeus

Focení a výklad ary – Praha 6, Cordeus

Jezte chytře, zhubněte a omládněte! Strava pro zdravý metabolizmus, optimální hmotnost a extra energii. Jmenuji se Bára a mojí profesí a zároveň i velkou vášní je zdravé jídlo, které ctí a respektuje metabolickou jedinečnost našeho těla. Specializuji se jako odborný výživový poradce v unikátním výživovém projektu Metabolic Balance®, který probíhá za spolupráce týmu zahraničních lékařů a odborníků na výživu z institutu Metabolic Balance® v německém Isenu. Pomáhám lidem pochopit, respektovat a ctít potřeby svého jedinečného těla, zhubnout, zlepšit trávení a zažívání a zároveň dlouhodobě podporovat své zdraví pomocí metabolicky vstřícné stravy. Můj příběh si přečtěte zde >>

Stáhni si zdarma e-book:

9 tipů jak upravit svoji váhu

Odhalte tajemství štíhlé postavy, trvalého zdraví, skvělé kondice a dlouhověkosti! Poznejte jednoduché tipy a triky pro zdravé hubnutí, omlazení, lepší kondici a extra energii. Všechna doporučení z eBooku mají za cíl, vedle úpravy hmotnosti, podpořit vaše metabolické zdraví a posílit vaši imunitu.