Hubnutí je možné v každém věku - reference program metabolic balance2

V každém věku má smysl začít měnit stravu k lepšímu – zhubla jsem 8 kg a je mi skvěle

Dostala jsem pod stromeček krásný dárek v podobě reference od paní Ivanky, jedné z mých šikovných klientek. A já za ni moc děkuji, protože přesně tyhle příběhy dávají hluboký smysl mojí práci. Paní Ivanka je ročník 1954 a důvod, proč do programu Metabolic Balance® vstupovala, byly primárně zdravotní problémy. Jak to dopadlo, můžete posoudit sami.

Slova paní Ivanky

Do programu Metabolic Balance® mě přihlásila moje dcera, na základě zdravotních problémů a ne zrovna ukázkového krevního rozboru. Začínala jsem v létě a mým hlavním cílem bylo zlepšit svůj zdravotní stav, ale zároveň i trochu zredukovat váhu. Mým přáním bylo zhubnout tak 4-5 kg. V programu jsem 3 měsíce a jsem nadšená, protože moje očekávání se opravdu splnilo. Zhubla jsem 8 kg, jsem plná energie, vitality a zlepšily se mi i ty výsledky krevních testů, které mě přinutily začít něco dělat. Dokázala jsem sama sobě, že i v mém věku (je mi 66 let) to jde, a že se mi může objevit zase můj pas! Nikdy není pozdě začít.

Díky programu Metabolic Balance® a vedení Báry jsem pochopila, co je to jíst opravdu zdravě. Naučila jsem se se o jídle správně přemýšlet, prostě jíst vědomě. V minulosti jsem např. pila jen nepatrně a moje tělo zadržovalo vodu. Chvíli mi trvalo, než jsem se dostala na doporučené množství vody, ale postupně to šlo a nakonec tělo přestalo zadržovat vodu a poměrně rychle mi otoky zmizely. Jsem nadšená, že mám svůj osobní seznam potravin, které jsou vhodné pro můj metabolismus!!! Díky vhodným potravinám a jejich správným kombinacím a zároveň i všem pravidlům jak vše jíst, úplně zmizely mé trávicí potíže a zmírnily se i projevy astmatu. Pochopila jsem důležité principy, jak podporovat svůj metabolizmus a navíc dokážu případné chybičky velmi rychle napravit podle Bářiných rad.

Bára je vynikající průvodce jak v průběhu nastartování, tak celé, dlouhodobé přeměny způsobu stravování. Je skvělá! Jak v osobním kontaktu, tak i v rámci on-line podpory. Její videa, která její klienti mají k dispozici v uzavřené členské sekci, jsou dokonalá, srozumitelná, vše vysvětlující a předem odpovídající na otázky, které nás klienty v průběhu programu mohou napadat. Je vidět její letitá zkušenost a její zapálení pro zdravé stravování a také ochota pomáhat lidem na jejich cestě za optimální hmotností a lepším zdravím. A za to jí patří moje díky. Program Metabolic Balance® bych jednoznačně doporučila každému, kdo hledá smysluplné a trvalé řešení.

Chcete co nejdříve začít? Zajímá vás více? Napište mi>>.

Hubnutí je možné v každém věku - reference program metabolic balance

Hubnutí je možné v každém věku – paní Ivanka zhubla díky programu Metabolic Balance 8 kg a zlepšily se i její zdravotní hodnoty

A ještě pár slov navíc

Program Metabolic Balance® mi doporučila moje dcera, která ho absolvovala před třemi lety. Často pracovně létala do zahraničí, měla dlouhá jednání a naprosto nepravidelný režim. Hledala něco, jak se stravovat zdravě a výživově bohatě a setkala se právě s tímto unikátním německým programem. Letos dcera porodila a Bára jí pomohla upravit jídelníček pro období kojení. Je velmi štíhlá, má plno energie a kojí už 9 měsíců 😊.

Hubnutí je možné v každém věku - reference program metabolic balance1

Díky stravování podle Metabolic Balance mám dnes spoustu energie na svá vnoučata a velkou rodinu

Stáhni si zdarma e-book:

9 tipů jak upravit svoji váhu

Odhalte tajemství štíhlé postavy, trvalého zdraví, skvělé kondice a dlouhověkosti! Poznejte jednoduché tipy a triky pro zdravé hubnutí, omlazení, lepší kondici a extra energii. Všechna doporučení z eBooku mají za cíl, vedle úpravy hmotnosti, podpořit vaše metabolické zdraví a posílit vaši imunitu.